Zľava

Perspi-Guard Maximum antiperspirant proti nadmernému poteniu roll-on 30 ml

Zoznam želaní
SKU: 1506016970019_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Perpsi-guard antiperspirant proti nadmernému poteniu 30ml
Dostupnosť:

Skladom - 115ks

26.70 € 17.80 €

Popis

AKCIA 2+1 ZDARMA


Perpsi-Guard Maximum antiperspirant  je vysoko účinný neparfumovaný antiperspirant vyvinutý a určený pre poruchy nadmerného potenia. Perspi-Guard Maximum antiperspirant roll-on obsahuje Aloe Vera, je silný a účinný, no zároveň citlivý k pokožke. Antiperspirant sa aplikuje iba jeden alebo dvakrát týždenne. V niektorých prípadoch môže byť potrebná častejšia aplikácia. Vôňa do auta ako darček od nás!

Ako Perspi-Guard Maximum antiperspirant používať

Antiperspirant v roll-on balení je vhodné aplikovať 1 až 2-krát za týždeň. Naneste ho pred spaním na čistú a suchú pokožku. Aplikuje sa voľne v ošetrovaných oblastiach, treba zabezpečiť dobrý kontakt s pokožkou. Nechá sa uschnúť. Ráno je ošetrenú oblasť potrebné osprchovať alebo umyť ako obvykle. Nepoužívajte s inými antiperspirantmi, ich kombinácia môže znížiť účinnosť.

30ml balenie vydrží pri pravidelnom používaní 3-5mesiacov. 

Zloženie

Aqua, Alcohol Denat, Aluminium Chlorohydrate, Aluminium Chloride, Glycerin, Aloe Barbadensis, Triethyl Citrate, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Alcloxa, Dimethicone.

Balenie

Balenie obsahuje 30 ml antiperspirantu proti nadmernému poteniu Perspi-Guard Maximum. 

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Perspi-Guard

Za produktovým radom Perspi-Guard stojí spoločnosť Avanor Healthcare Ltd, ktorá je odborníkom na problematiku potenia. Spoločnosť je rodinným podnikom so sídlom vo Veľkej Británii. Vyrába a distribuuje rad jedinečných produktov, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa zabránilo nadmernému poteniu a ďalším nepríjemných ochoreniam kože.