Perspi-Guard Maximum 5 antiperspirant proti nadmernému poteniu 30 ml

Zoznam želaní
SKU: 5060169700109_01
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Antiperspirant, ktorý zastavuje potenie. Vysoko účinný antiperspirant vyvinutý a určený pre poruchy nadmerného potenia, bez parfumácie.
Dostupnosť:

Skladom - 155ks

9.50 €

Popis

Perspi-Guard Maximum 5 je účinný antiperspirant proti nadmernému poteniu. Neparfumovaná číra tekutina s mechanickým rozprašovačom. Nedráždi pokožku a zároveň šetrí oblečenie, pretože nezanecháva biele škvrny. Zloženie antiperspirantu bolo vyvinuté lekármi a farmakológmi na základe desaťročného štúdia klinickej hyperhidrózy. Perspi-Guard ponúka kompletnú ochranu, ktorá reguluje produkciu potu presne tam, kde to najviac potrebujete až po dobu 5 dní

Ako používať Perspi-Guard Maximum 5

Prípravok sa nanáša 1 - 2× do týždňa, najlepšie večer pred spaním na problematické miesta ako podpazušie, dlane, chodidlá, triesla či hlava. Antiperspirant je neparfumovaný, preto je ho možné kombinovať aj s deodorantmi a parfumami. 50 ml balenie vydrží pri pravidelnom používaní  3-5 mesiacov. Prípravok je dermatologicky testovaný a schválený, funkčnosť bola klinicky overená. Je vhodný pre mužov aj ženy.

Zloženie

Ethyl Alcohol, Aqua, Aluminium Chloride, Aluminium Chlorohydrate, Glycerin, Alcloxa, Dimethicone Copolyol, Propylene Glycol, Triethyl Citrate.

Balenie

Balenie obsahuje 30 ml antiperspirantu Perspi-Guard Maximum 5 proti nadmernému poteniu.


Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Perspi-Guard

Za produktovým radom Perspi-Guard stojí spoločnosť Avanor Healthcare Ltd, ktorá je odborníkom na problematiku potenia. Spoločnosť je rodinným podnikom so sídlom vo Veľkej Británii. Vyrába a distribuuje rad jedinečných produktov, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa zabránilo nadmernému poteniu a ďalším nepríjemných ochoreniam kože.