Zľava

Perspi-Guard Maximum 5 antiperspirant proti nadmernému poteniu 3×30 ml

Zoznam želaní
SKU: 5060169700109_02
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Antiperspirant, ktorý zastavuje potenie. Vysoko účinný antiperspirant vyvinutý a určený pre poruchy nadmerného potenia. Zvýhodnené balenie 3x30 ml.
Dostupnosť:

Skladom - 82ks

28.50 €

Popis

Perspi-Guard Maximum 5 antiperspirant proti nadmernému poteniu. Neparfumovaná číra tekutina s mechanickým rozprašovačom. Nedráždi pokožku a zároveň šetrí oblečenie, pretože nezanecháva škvrny. Zloženie antiperspirantu bolo vyvinuté lekármi a farmakológmi na základe desaťročného štúdia klinickej hyperhidrózy. Perspi-Guard ponúka kompletnú ochranu pri nadmernom potení, ktorá zreguluje produkciu potu presne tam, kde to najviac potrebujete až po dobu 5 dní. Aplikuje sa 1 až 2-krát týždenne na problematické miesta ako podpazušie, dlane, chodidlá, čelo a triesla atď.

Ako používať antiperspirant Perspi-Guard Maximum 5

Prípravok sa nanáša 1 – 2x do týždňa, najlepšie večer pred spaním na problematické miesta ako podpazušie, dlane, chodidlá, triesla či hlava. Antiperspirant je neparfumovaný, preto je ho možné kombinovať aj s deodorantmi a parfumami. 50 ml balenie vydrží pri pravidelnom používaní  3-5 mesiacov. Prípravok je dermatologicky testovaný a schválený, funkčnosť bola klinicky overená. Je vhodný pre mužov aj ženy.

Balenie

Balenie obsahuje 3×30 ml antiperspirantu proti nadmernému poteniu.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Perspi-Guard

Za produktovým radom Perspi-Guard stojí spoločnosť Avanor Healthcare Ltd, ktorá je odborníkom na problematiku potenia. Spoločnosť je rodinným podnikom so sídlom vo Veľkej Británii. Vyrába a distribuuje rad jedinečných produktov, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa zabránilo nadmernému poteniu a ďalším nepríjemných ochoreniam kože.