Perspi Guard antibakteriálny sprchový krém 200ml

Zoznam želaní
SKU: 5060169700130_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Perspi Guard antibakteriálny sprchový krém slúži na elimináciu telesného zápachu
Dostupnosť:

Skladom - 50ks

4.90 €

Popis

Perspi Guard Control je špeciálny antibakteriálny sprchový krém vyvinutý na vedeckom základe. Slúži na elimináciu telesného zápachu. Bol vyvinutý tak, aby čistil pokožku a eliminoval nepríjemný telesný pach na problémových miestach, ako je podpazušie, chodidlá... Pre zbavenie sa nepríjemného pachu spôsobeného baktériami je potrebné používať ho pravidelne.

Použitie

Aplikujte na problémové partie a opláchnite vodou. Pri problémoch s potením odporúčame používať aj ďalšie produkty Perspi-Guard.

Zloženie

Voda, Laurysulfát sodný, Laurysulfát amónny, Cocamidopropyl Betaín, Glycerín, Cocamide DEA, Chlorid sodný, Tocopheryl Acetát (Vitamín E), Triclosan, PEG-12, Dimetikón, Propylénglykol, Parfumy, Benzylalkohol, Methylchloroizothiazolinón, Methylizothiazolinón, Dusičnan horečnatý, Chlorid horečnatý, Trietylénglykol, Dipropylénglykol, PEG-40 Hydrogenovaný ricínový olej, Kyselina citrónová

Balenie

Balenie obsahuje 1ks 200ml antibakteriálneho sprchového krému.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Perspi-Guard

Za produktovým radom Perspi-Guard stojí spoločnosť Avanor Healthcare Ltd, ktorá je odborníkom na problematiku potenia. Spoločnosť je rodinným podnikom so sídlom vo Veľkej Británii. Vyrába a distribuuje rad jedinečných produktov, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa zabránilo nadmernému poteniu a ďalším nepríjemných ochoreniam kože.