NUK dojčenská fľaša first choice PP Active Cup 300 ml

Zoznam želaní
SKU: 4008600114130_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Dojčenská fľaša NUK z radu First Choice, so silikónovým náustkom je určená pre deti od 12. mesiaca.

7.60 €

Zvoľte variant produktu
Farba
modrá
Stav
Skladom - 91ks
Farba
ružová
Stav
Skladom - 96ks

Popis

Dojčenská fľaša NUK first choice Active Cup je ergonomicky tvarovaná a vhodná pre všetky detské ručičky. Jej protišmykový povrch umožňuje pevné uchopenie a kvalitný silikónový náustok zabezpečí perfektnú ochranu proti kvapkaniu. Má tesniace viečko a ochranný kryt so skrutkovým závitom. Fľaša sa ľahko rozoberá a čistí a je ideálna aj na prípravu pokrmov. Je vyrobená z tvrdeného PP materiálu, ktorý neobsahuje BPA. Dojčenská fľaša je vhodná pre deti od 12 mesiacov, no pre väčšie deti je k dispozícii aj klip pre upevnenie za opaskom. Tento model je dostupný v modrej a ružovej farbe.

Ako sa dojčenská fľaša NUK používa

Pred použitím si prečítať priložený návod na použitie. Po naplnení fľaše sa uzáver zaskrutkuje až tesne k hrdlu fľaše. Po použití je potrebné vypláchnuť všetky súčasti dojčenskej fľaše vodou. Nepoužívať silné čistiace prípravky.

Balenie

Balenie obsahuje 1 kus dojčenskej fľaše NUK first choice Active Cup.


Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

NUK

Produkty pre zdravý vývoj dieťatka a maximálne pohodlie mamičky po pôrode a pri starostlivosti o dieťatko. Sortiment NUK ponúka širokú škálu fliaš, cumlíkov, produktov, ktoré uľahčujú dojčenie i hygienu dieťaťa.