DARČEK

Kubatol Pix dezinfekčný kožný sprej 150 ml 3+1 zdarma

Zoznam želaní
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Veterinárny dezinfekčný sprej na kožu Kubatol Pix urýchľuje regeneráciu ošetrovaného miesta. Balenie 3 + 1 zadarmo.
Dostupnosť:

Skladom - 93ks

15.60 €

Popis

Kubatol Pix je kožný sprej s dezinfekčným účinkom. Obsiahnutá látka – bukový decht – lokálne dezinfikuje. Pomocné látky obsadené v spreji vytvárajú plastický kryt, ktorý chráni pred prístupom vlhkosti a vonkajších vplyvov, ale nebránia perspirácii kože. Vysušovacie a dezinfekčné účinky bukového dechtu blahodárne pôsobia na rýchlosť regenerácie ošetrovaného miesta. Prípravok je vhodné použiť pri začleňovaní zvierat k stádu pre stratenie pachovej stopy. Funguje aj proti kanibalizácii. 

Kožný dezinfekčný sprej Kubatol Pix sa používa na dezinfekciu plošných odrenín, alebo miest postihnutých dermatomykózou, k dezinfekcii poranení spôsobených kanibalizmom zvierat, pre kozmetické úpravy paznechtov, ako pomocný prostriedok pri kopytnej chirurgii. Tekutina charakteristického zápachu vo forme aerosolu s hnacím plynom. 

Obsahuje: bukový decht, ethanolum 7,0 g, ficis fagi 4,6 g, dimethyletherum 30,0 g, copolymerum acrylatum 4,2 g, ethylis acetas 54,2 g v 100,0 g prípravku a ďalšie pomocné látky.

Ako Kubatol Pix kožný sprej používať

Pred použitím pretrepte. Nádobku je držte vo zvislej polohe. Veľkosť dávky sa odvíja od veľkosti ošetrovanej plochy. V prípade potreby je možné aplikáciu po 2-3 dňoch zopakovať. Pre zvýšenie účinku je vhodné vytvoriť 2-3 plastické vrstvy prípravku, vždy po dokonalom zaschnutí. Prípravok sa nanáša stiskom rozprašovača nad ošetrovaným miestom zo vzdialenosti 15-20 cm tak, aby zbytočne nestekal.

Balenie

Balenie obsahuje 150 ml Kubatol Pix 3+1 zdarma


Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Kubatol

Je kožný sprej s dezinfekčným účinkom. Obsiahnutá látka – bukový decht – lokálne dezinfikuje. Pomocné látky obsadené v spreji vytvárajú nad miestom zásahu plastický kryt, ktorý chráni pred prístupom vlhkosti a vonkajších vplyvov, ale nebráni perspirácii kože. Vysušovacie a dezinfekčné účinky bukového dechtu blahodarne pôsobia na rýchlosť regenerácie ošetrovaného miesta.