Zľava

Jódaqua prírodný jód 2 + 1 zdarma 200 ml

Zoznam želaní
SKU: 5998757500018_01
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Jódaqua je 100% prírodná, liečivá minerálna voda. Výživový doplnok s obsahom prírodného jódu 2+1 zdarma.
Dostupnosť:

Skladom - 134ks

34.50 €

Popis

Jódaqua je 100% prírodný výživový doplnok určený na doplnenie jódu v tele. Je to biologicky mimoriadne vzácna, zo solí zložená minerálna voda. Žriedlo sa nachádza v Maďarsku pri obci Sóshartyán. Jeden liter obsahuje 190 g soli. Liečivý účinok vody súvisí nielen s vysokým obsahom jódu, ale aj s ďalšími mikro a makro elementami. 

Jód prispieva k správnej: tvorbe hormónov štítnej žľazy a fungovaniu štítnej žľazy, funkcii nervového systému, látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, kognitívnej funkcii a k udržaniu zdravej pokožky.


V období tehotenstva a dojčenia potrebuje matka až dvojnásobne väčšiu dávku jódu. WHO ( Svetová zdravotnícka organizácia) upozorňuje, že nedostatok jódu v tehotenstve môže vyvolať predčasný pôrod, môže mať negatívny vplyv na duševný a fyzický vývoj dieťaťa, môže spôsobiť poruchu neurokognitívnych funkcií detí, znížené IQ,  hyperkaktivitu, problémy so sluchom a rečou, poškodenie mozgu, poruchy vývoja kostry, srdcové chyby. Takýto stav je možné napraviť pravidelným každodenným užívaním 100% prírodného výživového doplnku Jódaqua.


Jódaqua 100% prírodný výživový doplnok môžu používať muži aj ženy, odporúča sa používať pravidelne a dlhodobo. Nepotrebný jód organizmus vylúči,  takže nie je možné sa ním predávkovať.
Dávkovanie výživového doplnku Jódaqua

Dospelí a deti staršie ako 12 rokov užívajú 1 - 1,5 ml denne. Toto množstvo je potrebné rozriediť v pohári pitnej vody. Počas tehotenstva a dojčenia je možné dávku zvýšiť na 2 - 3 ml denne. Odporúčaná dávka sa môže rozriediť v pohári vody, ovocnej šťavy alebo vlažného čaju a vypiť.

Zvláštne upozornenie

Produkt sa nesmie používať pri zvýšenej činnosti štítnej žľazy, zväčšení a zápaloch štítnej žľazy.

Zloženie

Voda, chlorid sodný, chlorid vápenatý, jodid draselný, chlorid horečnatý, síran železnatý, fluorid draselný, síran manganatý.

Balenie

Balenie obsahuje 3 + 1 zdarma 200 ml Jódaqua minerálnej vody.


Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Jódaqua

Jódaqua je biologicky mimoriadne vzácna, zo solí zložená voda. Žriedlo sa nachádza v Maďarsku pri obci Sóshartyán. Jeden liter obsahuje 190g soli. Liečivý účinok vody súvisí nielen s vysokým obsahom jódu, ale aj s ďalšími mikro a makro elementami. Prispievajú lepšiemu vstrebávaniu jódu v organizme a tiež aktivujú hormonálnu a enzýmovú sústavu. Jód má dôležitú úlohu v ľudskom tele pre pre zachovanie normálneho priebehu látkovej výmeny. Okrem vysokého obsahu jódu obsahuje aj ďalšie, z fyziologického hľadiska cenné minerálne zložky, preto je mimoriadne vhodná na udržanie zdravého fungovania nervovej sústavy. Podporuje vylučovanie kyseliny močovej, solí ťažkých kovov, všetkých jedov a toxínov. Doplnenie jódu je mimoriadne dôležité v období dojčenia. Priaznivo pôsobí aj pri liečbe štítnej žľazy, pri bolesti kĺbov, pri vyčerpanosti organizmu, pri lámavosti nechtov, pri únavovom syndróme pri začínjúcich depresiách a bolestiach hlavy.