Jódaqua 100% prírodný jód 200ml

Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Špeciálny výživový doplnok

Popis

Jódaqua je biologicky mimoriadne vzácna, zo solí zložená voda. Žriedlo sa nachádza v Maďarsku pri obci Sóshartyán. Jeden liter obsahuje 190g soli. Liečivý účinok vody súvisí nielen s vysokým obsahom jódu, ale aj s ďalšími mikro a makro elementami. Prispievajú lepšiemu vstrebávaniu jódu v organizme a tiež aktivujú hormonálnu a enzýmovú sústavu. Jód má dôležitú úlohu v ľudskom tele pre pre zachovanie normálneho priebehu látkovej výmeny.

Okrem vysokého obsahu jódu obsahuje aj ďalšie, z fyziologického hľadiska cenné minerálne zložky, preto je mimoriadne vhodná na udržanie zdravého fungovania nervovej sústavy. Podporuje vylučovanie kyseliny močovej, solí ťažkých kovov, všetkých jedov a toxínov. Doplnenie jódu je mimoriadne dôležité v období dojčenia. Priaznivo pôsobí aj pri liečbe štítnej žľazy, pri bolesti kĺbov, pri vyčerpanosti organizmu, pri lámavosti nechtov, pri únavovom syndróme pri začínjúcich depresiách a bolestiach hlavy.

Dávkovanie

Dospelí a deti staršie ako 12 rokov 1 - 1,5 ml denne rozriediť v pohári pitnej vody. Počas tehotenstva a dojčenia je možné dávku zvýšiť na 2 - 3 ml denne. Odporúčaná dávka sa môže rozriediť v pohári vody, ovocnej šťavy alebo vlažného čaju a vypiť.

Zvláštne upozornenie

Produkt sa nesmie používať pri zvýšenej činnosti štítnej žľazy, zväčšení a zápaloch štítnej žľazy.

Zloženie

voda, chlorid sodný, chlorid vápenatý, jodid draselný, chlorid horečnatý, síran železnatý, fluorid draselný, síran manganatý

Balenie

Balenie obsahuje 100ml prírodného a biologicky odbúrateľného 100% jódu.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0