bioXtra zvlhčujúci ústny gél 40 ml

Zoznam želaní
SKU: 5425005120037_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
bioXtra ústny gél poskytuje okamžitú úľavu pri suchých, podráždených alebo citlivých ústach. Obsahuje prírodné enzýmy, zvlhčujúce látky, xylitol.
Dostupnosť:

Skladom - 129ks

9.90 €

Popis

Ústny gél bioXtra pôsobí ako účinná náhrada prirodzených slín. Obsahuje zvlhčujúce prípravky, ktoré upokojujú a lubrikujú zmierňujú príznaky a následky pocitu sucha v ústach až po dobu 4 hodín. Špeciálne zloženie zabezpečuje príjemný pocit. Produktový rad bioXtra je definovaná a zaradená ako zdravotnícka pomôcka triedy II A. Zabezpečuje rýchlu úľavu pri suchých, podráždených a citlivých ústach. Obsahuje prírodné enzýmy, zvlhčujúce látky. 

Jemne obnovuje prirodzenú tvorbu slín reguláciou mikroprostredia v ústach. Nemá žiadny vplyv na iné lieky. U detí mladších ako 7 rokov odporúčame používanie pod dohľadom, aby gél neprehĺtali. Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. Spotrebujte najneskôr do dátumu uvedeného na obale.

Ako používať ústny gél bioXtra

Pred použitím si dôkladne umyte ruky. Podľa potreby nastriekajte na ďasná, jazyk a pery. Ústny gél bioXtra je praktický a vhodný na každodenné použitie. V prípade priameho kontaktu s povrchom úst treba trysku po použití opláchnuť. Zvyšný gél zotrite alebo vypľujte. Uzatvorte uzáver.


Balenie

Balenie obsahuje 40 ml zvlhčujúceho ústneho gélu bioXtra.


Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

bioXtra

Produktový rad bioXtra sme na náš trh priniesli z Belgicka, od spoločnosti Lifestream Pharma n.v., s.a. Prináša riešenie, o ktorom mnohí ani nevedeli, že existuje. Sucho v ústach je problém, ktorý trápi množstvo ľudí. My im prinášame riešenie.