Zľava

Bioxtra Ústny gél 40 ml

SKU: 5425005120037_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Účinná náhrada prirodzených slín

Popis

Ústny gél bioXtra pôsobí ako účinná náhrada prirodzených slín. Obsahuje zvlhčujúce prípravky, ktoré upokojujú a lubrikujú zmierňujú príznaky a následky pocitu sucha v ústach až po dobu 4 hodín. Špeciálne zloženie zabezpečuje príjemný pocit. Produktový rad bioxtra je definovaná a zaradená ako zdravotnícka pomôcka triedy II A. Zabezpečuje rýchlu úľavu pri suchých, podráždených a citlivých ústach. Obsahuje prírodné enzýmy, zvlhčujúce látky. Jemne obnovuje prirodzenú tvorbu slín reguláciou mikroprostredia v ústach. Nemá žiaden vplyv na iné lieky. U detí mladších ako 7 rokov odporúčame používanie pod dohľadom, aby  gél neprehĺtali. Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. Spotrebujte najneskôr do dátumu uvedeného na obale.

Spôsob použitia

Pred použitím si dôkladne umyte ruky. Podľa potreby nastriekajte na ďasná, jazyk a pery. Produkt je praktický a vhodný na každodenné použitie. V prípade priameho kontaktu s povrchom úst treba trysku po použití opláchnuť. Zvyšný gél zotrite alebo vypľujte. Uzatvorte uzáver.

Zloženie

Aqua, Glycerin, Sorbitol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Xylitol, Hydroxyethylcellulose, Glucose, Butylene Glycol, Sodium Polyacrylic acid, Colostrum Whey, Glucose Oxidase, Lactoferin, Lysozyme, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Potassium, Thiocyanate, Benzoic Acid

Balenie

Balenie obsahuje 40ml ústneho gélu BioXtra.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0