DARČEK

bioXtra set ústna voda zdarma

Zoznam želaní
SKU: 54250051200201_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
bioXtra set ústna voda zdarma pre pocit sucha v ústach
Dostupnosť:

Skladom - 49ks

15.40 €

Popis

bioXtra set ústna voda zdarma!


Trpíte pocitom sucha v ústach, teda xerostómiou a neviete si rady? Rad produktov bioXtra zvlčí ústnu dutinu a zároveň ochráni vaše zuby, ďasná aj tkanivá. Všetky produkty bioXtra – zubná pasta, ústna voda, gélový ústny sprej aj ústny gél – sú jemné, vhodné pre citlivé ústa a zároveň šetrné. Sucho v ústach môže spôsobiť, že ďasná a celá ústna dutina je citlivá a náchylná na podráždenie. bioXtra preto neobsahuje alkohol, mentol ani umelé príchute, ale iba prírodné enzými ako xylitol, lyzozým, extrakt colostrum a iné. Okamžitú úľavu od suchých úst vám poskytne ústny gél, ktorého účinok trvá niekoľko hodín. Gélový ústny sprej okrem zvlhčenia ústnej dutiny aj osviežuje dych, pretože zápach z úst môže byť spreivodným znakom xerostómie. Tvorbu slín podporuje aj zubná pasta a ústna voda, ktoré ale zároveň chránia sklovinu a znižujú tak riziko vzniku zubného kazu.


bioXtra set obsahuje: bioXtra zvlhčujúci ústny gél 40ml, bioXtra jemná zubná pasta 50ml + bioXtra jemná ústna voda ako darček!

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

bioXtra

Produktový rad bioXtra sme na náš trh priniesli z Belgicka, od spoločnosti Lifestream Pharma n.v., s.a. Prináša riešenie, o ktorom mnohí ani nevedeli, že existuje. Sucho v ústach je problém, ktorý trápi množstvo ľudí. My im prinášame riešenie.