bioXtra jemná ústna voda 250 ml

Zoznam želaní
SKU: 5425005120020_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Jemná ústna voda bioXtra určená na orálnu starostlivosť o suché, podráždené a citlivé ústa. Pomáha obnovovať prirodzenú tvorbu slín.
Dostupnosť:

Skladom - 88ks

6.90 €

Popis

bioXtra jemná ústna voda pomáha udržiavať prirodzenú rovnováhu vo vašich ústach. Obnovuje prirodzenú tvorbu slín a reguluje mikroprostredie v ústach. Ústna voda neobsahuje alkohol, preto neštípe a je vhodná na používanie pri problémoch s aftami. Posilňuje zubnú sklovinu, pomáha predchádzať tvorbe zubného kazu a zmierňuje príznaky a  následky pocitu sucha v ústach. Ústa čistí, osviežuje a zvlhčuje. Obsahuje zvlhčujúce látky, prírodné enzýmy, fluorid, xylitol. Jemná orálna starostlivosť pri suchých, podráždených alebo citlivých ústach.

Ako používať ústnu vodu bioXtra

Odporúčané množstvo ústnej vody pre dospelých a deti vo veku od 7 rokov je približne 10 ml. Používajte po čistení zubov, ústa vyplachujte asi 30 sekúnd a následne ústnu vodu vypľujte. Po použití už nie je potrebné vyplachovať ústa vodou. Pre zachovanie príjemného pocitu a sviežosti používajte  pravidelne počas dňa, avšak nie častejšie ako 5x denne. Obsahuje monofluorofosfát sodný (max. 1500 ppm ako F¯).

Zloženie

Aqua, Propylene Glycol, Xylitol, Sodium Monofluorophosphate, Poloxamer 407, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Lactoferrin, Lysozyme, Lactoperoxxidase, Aloe Barbadensis Leaf Juice, EDTA, Colostrum Whey, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Limonene, Linalool, Ci42090.

Balenie

Balenie obsahuje 250 ml ústnej vody. Produktový rad Bioxtra je definovaný a zaradený ako zdravotnícka pomôcka triedy II A.


Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

bioXtra

Produktový rad bioXtra sme na náš trh priniesli z Belgicka, od spoločnosti Lifestream Pharma n.v., s.a. Prináša riešenie, o ktorom mnohí ani nevedeli, že existuje. Sucho v ústach je problém, ktorý trápi množstvo ľudí. My im prinášame riešenie.