DARČEK

Arpalit Dog Elektronický repelent + Arpalit antiparazitný šampón 250ml ZDARMA

Zoznam želaní
SKU: 8594013703055_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Arpalit elektronický repelent dog obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy s frekvenciou 40 kHz, ktorá je nepočuteľná pre človeka i zviera. Ultrazvukové impulzy rušia a odpudzujú parazity...
Dostupnosť:

Skladom - 14ks

18.90 €

Popis

Arpalit elektronický repelent dog obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy s frekvenciou 40 kHz, ktorá je nepočuteľná pre človeka i zviera. Ultrazvukové impulzy rušia a odpudzujú parazity v okruhu 3m od zvieraťa, a tým bránia jeho napadnutiu. Po 35 dňoch od nasadenia sa obvykle na tele zvieraťa parazity nevyskytujú. Tento stav zotrváva po dobu účinnosti elektronického repelentu, a to 10 mesiacov od prvej aktivácie. Elektronický repelent Arpalit je neškodný pre ľudí aj zvieratá. Nie je toxický, je bez zápachu a vône. K výraznému zníženiu výskytu parazitov dochádza po 7 dňoch od nasadenia elektronického repelentu. Účinnosť elektronického repelentu Arpalit neklesá vo vlhkosti a v daždi.  Pred kúpaním zvieraťa sa musí odložiť. Veterinárny technický prostriedok elektronický repelent Arpalit sa pripne na obojok otvorom smerom k telu zvieraťa.

Použitie

Vyberte prístroj z obalu a odstráňte červenú poistku. Po zablikaní LED svetla sa zariadenie aktivuje. Elektronický repelent Arpalit upevnite na obojok zvieraťa. Po aktivácii je odhadovaná životnosť batérie 1 rok. Otvor s mriežkou, odkiaľ sú vydávané ultrazvukové vlny, musí smerovať k telu zvieraťa. Elektronický repelent napája lítiová batéria, ktorú nie je možné vymeniť. Pre kontrolu funkcie elektronického repelentu stlačte tlačidlo, rozsvietenie LED žiarovky signalizuje, že je zariadenie funkčné.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Arpalit

Produkty Arpalit sme na Slovensko priniesli od rovnakej firmy ako produkty značky Akutol. Ide o českú rodinnú firmu, ktorá vyrába a predáva humánne aj veterinárne produkty a na českom aj medzinárodnom trhu funguje už viac ako 20 rokov.