Arpalit Dog elektronický repelent pre psy

Zoznam želaní
SKU: 8594013703055_01
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Elektronický repelent s mikročipom Arpalit Dog vydáva ultrazvukové impulzy, ktoré odpudzujú parazity. Netoxický repelent pre psy bez zápachu a vône.
Dostupnosť:

Skladom - 15ks

18.90 €

Popis

Elektronický repelent pre psy Arpalit Dog obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy s frekvenciou 40 kHz, ktorá nie je počuteľná pre človeka ani zviera. Ultrazvukové impulzy rušia a odpudzujú parazity v okruhu 3 m od zvieraťa, a tým bránia jeho napadnutiu. Po 35 dňoch od nasadenia sa obvykle na tele zvieraťa parazity nevyskytujú. 

Tento stav zotrváva po dobu účinnosti elektronického repelentu, a to 10 mesiacov od prvej aktivácie. Elektronický repelent Arpalit je neškodný pre ľudí aj zvieratá. Je netoxický, bez zápachu a vône. K výraznému zníženiu výskytu parazitov dochádza po 7 dňoch od nasadenia elektronického repelentu. Účinnosť elektronického repelentu Arpalit neklesá vo vlhkosti a v daždi. 

Ako elektronický repelent Arpalit používať

Vyberte prístroj z obalu a odstráňte červenú poistku. Po zablikaní LED svetla sa zariadenie aktivuje. Elektronický repelent Arpalit upevnite na obojok zvieraťa. Po aktivácii je odhadovaná životnosť batérie 1 rok. Otvor s mriežkou, odkiaľ sú vydávané ultrazvukové vlny, musí smerovať k telu zvieraťa. Elektronický repelent napája lítiová batéria, ktorú nie je možné vymeniť. Pre kontrolu funkcie elektronického repelentu stlačte tlačidlo, rozsvietenie LED žiarovky signalizuje, že je zariadenie funkčné. Pred kúpaním zvieraťa sa musí repelent odložiť. 

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Arpalit

Produkty Arpalit sme na Slovensko priniesli od rovnakej firmy ako produkty značky Akutol. Ide o českú rodinnú firmu, ktorá vyrába a predáva humánne aj veterinárne produkty a na českom aj medzinárodnom trhu funguje už viac ako 20 rokov.