Akutol STOP sprej 60ml

Zoznam želaní
SKU: 8594013701938_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Akutol stop sprej zastavovač krvácania s bylinnými zložkami urýchľuje hojenie a dezinfikuje ranu. Obsahuje algináty, rakytník, nechtík a harmanček.
Dostupnosť:

Skladom - 7ks

5.50 €

Popis

Akutol STOP sprej zastavovač krvácania s bylinnými zložkami urýchľuje hojenie a dezinfikuje ranu. Obsahuje algináty, rakytník, nechtík a harmanček. Morské a bylinné zložky ranu upokoja a hydratujú. Prášková vrstva absorbuje tekutiny za vzniku hydrogélu. Aplikujte zastavovač krvácania Akutol STOP sprej postrekom na slabo krvácajúcu ranu. Rana sa uzatvorí pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia a začne sa proces hojenia. Prášková vrstva absorbuje tekutiny, morské a bylinné zložky ranu upokoja a hydratujú.

Spôsob použitia

Pred použitím pretrepte. V prípade potreby je možné postrek opakovať. Aplikujte tak, aby sprej z ošetrovanej plochy nestekal. Nádobku je nutné držať vo zvislej polohe dnom dole.  Prípravok sa aplikuje stiskom rozprašovača nad ošetrovaným miestom zo vzdialenosti 15 - 20 cm. Aplikujte postrekom na povrch ošetrovanej rany v množstve, ktoré zodpovedá veľkosti ošetrovanej plochy.

Zloženie

Methylal, Butane, Algin, Propane, Calcium alginate, Stearalkonium, Hectorite, Alcohol denat, Isobutane, PPG-2 Methyl ether, Propylene glycol, Simmondsia Chinesis seed oil, Hippophae Rhamnoides, Fruit extract, Aloe ferox leaf extract, Calendula officinalis leaf extract, Chamomilla Recutita Flower extract, L-menthol

Balenie

Balenie obsahuje 60 ml spreja na zastavenie krvácania.

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Akutol

Akutol sme na slovenský trh priniesli od českej rodinnej firmy Aveflor. Ide o výrobnú a predajnú spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 20 rokov.