Novinka

Akutol Odstraňovač náplastí sprej 35ml

Zoznam želaní
SKU: 8594013703437_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Sprej k bezbolestnému odstráneniu náplastí, obväzov a iných zdravotníckych pomôcok
Dostupnosť:

Skladom - 10ks

5.50 €

Popis

Akutol Odstraňovač náplastí sprej slúži k jednoduchému odstráneniu krycích a transdermálnych náplastí, adhezívnych obväzov a iných zdravotníckych pomôcok lepených na povrch tela( napr. nikotínové náplasti, EKG elektródy, kanyly, kinesio tejpovacie pásky a iné). Je bezpečný a šetrný k pokožke. Nemá vplyv na proces hojenia rany a rana ho nemôže vstrebať. Pôsobí jemne aj na citlivú a veľmi suchú popraskanú alebo porušenú pokožku. Ako používať Akutol odstraňovač náplastí sprej 

Pokožka v okolí náplasti by mala byť čistá a suchá pred použitím spreja. Sprej aplikujte na náplasť zo vzdialenosti 10-15cm. Na priepustnú náplasť aplikujte v dostatočnom množstve, ktoré ošetrované miesto prevlhčí. 

Počkajte 10-15 sekúnd a náplasť rýchlim pohybom odstráňte náplasť. U nepriepustnej náplasti aplikujte na roh náplasti a po niekoľkých sekundách roh odlepte. Postupne opakujte nástrek a odlepovanie časti náplasti do úplného odstránenia. Je vhodný aj pre deti, novorodencov aj diabetikov. Použitie u tehotných a dojčiacich žien konzultujte so svojím lekárom. U chronických rán používajte z hygienických dôvodov jeden produkt u jedného pacienta.

Upozornenie

Mimoriadne horľavý aerosól. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. 


Balenie obsahuje 35ml Akutol Odstraňovača náplastí v spreji.
 

Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Akutol

Akutol sme na slovenský trh priniesli od českej rodinnej firmy Aveflor. Ide o výrobnú a predajnú spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 20 rokov.