Zľava

Akutol Duo Pack - zastavovač krvácania a plastický obväz v spreji

Zoznam želaní
SKU: 8594013701976_00
Hodnotenie z 5 0 hodnotení
(0 hodnotení)
Akutol Duo Pack na ošetrenie poranení obsahuje Akutol tekutý obväz 60 ml + Akutol STOP sprej 60 ml.
Dostupnosť:

Skladom - 79ks

11.00 € 8.90 €

Popis

Akutol tekutý obväz v spreji sa používa na rýchle ošetrenie odrenín a drobných povrchových poranení. Ranu zacelí plastickým filmom, ktorý zabraňuje prístupu cudzorodých látok z vonkajšieho prostredia a dovoľuje koži dýchať. Je vodeodolný, transparentný a zasychá do 2 minút. Nevysušuje pokožku.

Akutol STOP sprej zastavovač krvácania s bylinnými zložkami urýchľuje hojenie a dezinfikuje ranu. Obsahuje algináty, rakytník, nechtík a harmanček. Morské a bylinné zložky ranu upokoja a hydratujú. Prášková vrstva absorbuje tekutiny za vzniku hydrogélu. Aplikujte zastavovač krvácania Akutol STOP sprej postrekom na slabo krvácajúcu ranu. Rana sa uzatvorí pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia a začne sa proces hojenia. Prášková vrstva absorbuje tekutiny, morské a bylinné zložky ranu upokoja a hydratujú.

Ako používať Akutol Duo Pack

Akutol tekutý obväz pred použitím pretrepte. Aplikujte tak, aby z ošetrovanej plochy nestekal. Nádobku je nutné držať vo zvislej polohe dnom nadol.  Prípravok sa aplikuje stiskom rozprašovača nad ošetrovaným miestom zo vzdialenosti 15 - 20 cm.  Aplikujte na povrch ošetrovanej rany v množstve, ktoré zodpovedá veľkosti ošetrovanej plochy.  V prípade potreby je možné postrek opakovať.

Akutol STOP sprej pred použitím pretrepte. V prípade potreby je možné postrek opakovať. Aplikujte tak, aby sprej z ošetrovanej plochy nestekal. Nádobku je nutné držať vo zvislej polohe dnom dole.  Prípravok sa aplikuje stiskom rozprašovača nad ošetrovaným miestom zo vzdialenosti 15 - 20 cm. Aplikujte postrekom na povrch ošetrovanej rany v množstve, ktoré zodpovedá veľkosti ošetrovanej plochy.

Zloženie

Akutol tekutý obväz: Ethanolum denaturatum, Dimethyleterum, Copolymerum Acrylatum, Dioxacyclopentanum.

Akutol STOP sprej: Methylal, Butane, Algin, Propane, Calcium alginate, Stearalkonium, Hectorite, Alcohol denat, Isobutane, PPG-2 Methyl ether, Propylene glycol, Simmondsia Chinesis seed oil, Hippophae Rhamnoides, Fruit extract, Aloe ferox leaf extract, Calendula officinalis leaf extract, Chamomilla Recutita Flower extract, L-menthol.

Balenie

Výhodné balenie Akutol obsahuje 60 ml spreja na zastavenie krvácania a 60 ml tekutého obväzu v spreji.


Hodnotenia

0.0
0
0
0
0
0

Akutol

Akutol sme na slovenský trh priniesli od českej rodinnej firmy Aveflor. Ide o výrobnú a predajnú spoločnosť, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 20 rokov.